دشان: کاری استثنایی انجام دادیم/ حق ما فینالیست شدن بود

دشان: کاری استثنایی انجام دادیم/ حق ما فینالیست شدن بود

145
09:09
20 تیر 1397
سرمربی تیم ملی فرانسه استحقاق تیمش برای رسیدن به فینال جام‌جهانی را مورد تاکید قرار داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدیه دشان، سرمربی تیم ملی فرانسه راهیابی تیمش به بازی نهایی جام‌جهانی 2018 را یک دستاورد بزرگ خواند.

به گزارش سایت نود، او پس از برتری یک بر صفر مقابل بلژیک در اولین بازی نیمه‌نهایی جام بیست و یکم اظهار داشت: بله ما دست به کاری استثنایی زدیم و من به بازیکنانم به خاطر محقق کردن این هدف افتخار می‌کنم. تیم من ذهنیت و شخصیتش را نشان داد و مقابل تیم خوب بلژیک عملکردی فوق‌العاده داشت. اینکه یک مدافع (ساموئل اومتیتی) برای ما گل زد نشانه خوبی است. ما حتی بعد از این گل هم عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم نتیجه را حفظ کنیم. به بازیکنان تبریک می‌گویم. حالا ما فینالیست هستیم.

دشان در ادامه افرود:  احساس غرور می‌کنم. احساس خوبی دارم. ما 49 روز است که در کنار هم هستیم و در این مدت سخت تلاش و تمرین کرده‌ایم. واقعاً حق‌مان بود که فینالیست شویم و بازیکنان‌مان متحد بودند و نتیجه‌اش هم این شد که امروز در فینال هستیم. من برای بازیکنانم بسیار خوشحال هستم. آنها جوان هستند اما بسیار با شخصیت ظاهر شدند و قدرت روانی‌شان را نشان دادند. بازی سختی بود اما گل خوبی زدیم. از نظر دفاعی هم عملکردمان قابل قبول بود و من فکر می‌کنم که در اواخر بازی می‌توانستیم یک گل دیگر هم بزنیم. ما دو سال پیش یک فینال را از دست دادیم (یورو 2016) که هنوز هضم آن برایم سخت است. از آن زمان تاکنون اتفاقات زیادی رخ داده است اما فردا روز دیگری است و باید ببینیم چه می‌شود.

1977

نظرات کاربران